دهه فجر ، یادواره حماسه مشت ها و فریادهای تاریخ ساز ملت

۱۱ بهمن ۱۳۹۰ | ۱۳:۲۲ کد : ۸۰۰ اخبار
تعداد بازدید:۷۲۷
فجر سوگند همیشه پایدار خداوندگار است که نوید بخش پگاه روشن پیروزی است در افق پیکار و مبارزه امت ها می درخشد.

فجر سوگند همیشه پایدار خداوندگار است که نوید بخش پگاه روشن پیروزی است در افق پیکار و مبارزه امت ها می درخشد و دهه فجر میقات ده روزه یاران آفتاب است که پیش پای او ،فرشی از حضور گستردند و از مهر ورزی مهر آباد تا طراوت بهشت زهرا را به استقبال پیوند زدند.
دکتر غلامحسین حیدری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن در گفتگو با خبرنگار آنا ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر اظهار داشت: دهه فجر،یاد واره نغمه های سرخ و جاودانی است که در رهگذر باد های تند پاییزی ،چکامه بلند فریاد سرودند و در چشم انداز آفتاب و سایه سار ایمان خویش ، در موج خون شناور گشتند .
وی ادامه داد: دهه مبارک و خجسته فجر،روزهای پاینده ترین جشن بالندگی و سرفرازی در تقویم نوپای انقلاب ماست که یاد آور اعجاز دستان به هم پیوسته ملت بیدار و پر افتخاراست یاد آور روزهایی که دست به دست هم دادیم و اصالت و هویت خویش را باز یافتیم به جنگ کوچه های ظلمت گرفته شب رفتیم و سایه شرم آنرا از خیابان های مهتابی میهن عزیزمان ،ایران همیشه سرفراز ،ستردیم.
دکتر حیدری تصریح کرد: نام حصیری طاغوت را با بارش فریادهامان شکستیم و دیوار ستم را با تپش مشت های آهنینمان فرو ریختیم و با توفندگی ابراهیمی به جنگ همه نمرودیان بر جای مانده از زباله های طاغوت رفتیم .
وی در پایان افزود: آن ابراهیم آفتاب بود که همه فانوس های خاموش ،از نگاهش سیراب می شدند و همه سراب های تشنه به دیدار زلال او می شتافتند او که معجزه کلامش همه تاج های جواهرنشان زورمندی و زر پرستی را زیر پا خرد می کرد و کابوس تشنگی یاس ها را می ماند .در این دهه بالندگی و سربلندی، یادش را گرامی می داریم و به روان بلند و پر فتوحش درود می فرستیم.


نظر شما :