سرپرست دانشگاه آزاد رودهن: برنامه‌هایی برای کاهش شهریه دانشگاه آزاد تدوین شود

۳۰ فروردین ۱۳۹۳ | ۱۵:۰۲ کد : ۷۶۰ اخبار
تعداد بازدید:۷۹۱
در برهه کنونی، برنامه‌هایی باید برای کاهش شهریه دانشگاه آزاد به ویژه در رودهن تدوین شود...


سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن گفت: در برهه کنونی، برنامه‌هایی باید برای کاهش شهریه دانشگاه آزاد به ویژه در رودهن تدوین شود.
نقی شجاع امروز در گفت‌وگو با خبرنگار آنا اظهار داشت: اصول و برنامه‌های کلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن در دوره جدید، همان اهداف تثبیت شده‌ای بوده که توسط رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان نقشه راه دانشگاه آزاد اسلامی تعیین شده است.
وی تصریح کرد: علاوه بر آن، توجه ویژه‌ای به تبیین مسائل فرهنگی و امور علمی خواهیم داشت؛ به خصوص بر ایجاد مراکز تحقیقاتی، شرکت‌های دانش‌بنیان و... تاکید داریم.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن افزود: تلاش‌هایی در مورد اقتصاد مقاومتی باید داشته باشیم و برنامه‌هایی که درصد شهریه را کاهش دهد، طراحی کنیم.
شجاع افزود: بعد از بررسی وضع موجود، دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت را در راستای برنامه استراتژیک تدوین شده از گذشته عملیاتی می‌کند.
وی ادامه داد: با توجه به نقشه راه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن، این برنامه‌ها را تهیه و اجرا خواهیم کرد.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن افزود: رشد و توسعه واحد رودهن حاصل تلاش مسئولان، اساتید و کارکنان این واحد دانشگاهی است که از تمام این افراد تقدیر می‌شود.
شجاع گفت: در فیروزکوه با توجه به تعاملی که با مجموعه شهرستان داشتیم، بخش اعظم رشد و توسعه دانشگاه به تعامل به مسئولان شهرستان برمی‌گردد.وی تصریح کرد: در رودهن نیز از رهنمودهای مسئولان شهرستان دماوند بهره کافی را خواهیم برد و تعامل خوب و نزدیکی را با مدیران شهرستان خواهیم داشت و انتظار ما این است که در این راه در ابعاد مختلف به دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن کمک کنند.


رودهن:خبرگزاری آنا-ایرج صادقعلی 

1393/1/30    10:32:32

نظر شما :