حجت الاسلام والمسلمین مدیح در دانشگاه آزاد اسلامی واحدرودهن:

۱۵ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۶:۳۴ کد : ۷ اخبار
تعداد بازدید:۹۲۹
مهم ترین ویژگی انقلاب ما اسلامی بودن آن است

رودهن: خبرنگار فرهیختگان. ایرج صادقعلی
به مناسبت سی وششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مراسم جشنی با همکاری دفتر امام جمعه بخش رودهن، دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن، اداره ارشاد اسلامی و شهرداری رودهن در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی رودهن برگزار شد.
به گزارش خبرنگار فرهیختگان؛ این مراسم با حضور حجت الاسلام والمسلمین محسن مدیح امام جمعه بخش رودهن، طاهرخانی بخشدار رودهن، دکتر نقی شجاع رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رودهن، حجت‌الاسلام والمسلمین سراج مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، حنیفی شهردار رودهن و جمعی از مسئولین شهر و دانشگاه برگزار شد. 


 
حجت الاسلام والمسلمین مدیح گفت: تنها انقلابی که در چند سال اخیر اتفاق افتاد و انگیزه دینی و عقیدتی داشت انقلاب اسلامی ایران است.
وی گفت: در زمانی که اساس تفکر شرق و غرب بر اسلام زدایی و از بین بردن مذهب بود، نهضت انقلاب اسلامی به نام اسلام و با پشتوانه عقیدتی، دینی و به رهبری حضرت امام خمینی (ره) شروع و با نام اسلام ادامه پیدا کرد و به پیروزی رسید و با هدف اسلامی راهش را دنبال کرد و هم اکنون با رهبری های مقام معظم رهبری در حال ادامه حیات، تثبیت و تحکیم هرچه بیشتر است. 


حجت الاسلام والمسلمین مدیح ضمن اشاره به اینکه مهم ترین ویژگی انقلاب ما اسلامی بودن آن است گفت: انقلابی که در قرون اخیر بی سابقه بوده انقلاب فکری، فرهنگی، اعتقادی و دینی جمهوری اسلامی ایران است.


( ۱ )

نظر شما :