انعقاد تفاهم نامه همکاری فرماندهی انتظامی شرق استان تهران با واحد رودهن

۳۰ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۴:۰۸ کد : ۵۴۹۴ اخبار
تعداد بازدید:۳۲۸
در راستای سند چشم انداز و سیاست های کلی دانشگاه آزاد اسلامی بین فرماندهی انتظامی شرق استان تهران- دفتر تحقیقات کاربردی با دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن تفاهم نامه همکاری منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن، هدف از انعقاد این تفاهم نامه،  استفاده از توانایی های علمی و توسعه همکاری های آموزشی، مطالعاتی پژوهش های کاربردی و اجرای تحقیقاتی و فناوری و ایجاد زمینه مشترک با در نظر گرفتن امکانات و منابع اعم از فنی، انسانی، اطلاعات، تجربه و تخصص در جهت استمرار ارتباط سازمان یافته بین ناجا و دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن .

مفاد این تفاهم نامه مشتمل بر ارتقاء ظرفیت تحقیق و توسعه(آموزش) مبنی بر ارتقاء علمی آموزشی با اجرای فرصت ها و ماموریت های علمی، تدوین و اجرای دوره های آموزشی، ارائه گواهینامه برای دوره های آموزشی و کارگاه ها، انجام پژوهش نظری و مشارکت در برگزاری همایش ها ،کارگاه ها و نشست های علمی می باشد.

همچنین مشاوره از طریق ایجاد ظرفیت مشاوره انبوه ، ایجاد بانک اطلاعاتی، و تشکیل کمیته های تخصصی مشاوره  ، در زمینه فناوری، ایجاد و توسعه سامانه هوشمند مشاوره، ایجاد و توسعه فناوری نوین در مباحث علمی، برگزاری دوره های آموزش الکترونیک، حمایت از تجاری سازی و فناوری نو و چاپ و انتشار کتاب و مجله های مشترک از دیگر زمینه های همکاری متقابل این تفاهم نامه می باشد .

در پایان این تفاهم نامه به امضای مشترک دکتر حسن شهرکی پور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن و سرهنگ حسین شعبانی به نمایندگی از فرماندهی انتظامی شرق استان تهران رسید.


( ۴ )

نظر شما :