مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره حفاظت فیزیکی و انتظامات دانشگاه رودهن

۲۲ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۵:۴۰ کد : ۵۴۸۳ اخبار
تعداد بازدید:۹۶۰
مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره حفاظت فیزیکی و انتظامات دانشگاه آزاداسلامی واحدرودهن با حضور معاون توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه ، مدیر حراست ، رئیس اداره کل حفاظت فیزیکی دانشگاه آزاداسلامی استان تهران وجمعی از همکاران انتظامات برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن ، مهندس رزمجو مدیرحراست دانشگاه آزاداسلامی واحد رودهن دراین جلسه ضمن خیرمقدم به مهمانان و مدعوین ، از زحمات چندساله آقای صادقی در جایگاه رئیس اداره حفاظت فیزیکی واحد رودهن قدردانی نمود و صداقت در کار، برنامه ریزی، نظم و خدمات دلسوزانه و مشفقانه به دانشگاهیان  و تلاش شبانه روزی وسعه صدر درانجام امور را از نکات برجسته و ویژگی های خاص این مسئولیت خطیر  برشمرد و نقش آقای صادقی در ارتقاء امنیت و نظم در دانشگاه را مهم ارزیابی نمود.

در ادامه مهندس جعفری رئیس اداره کل حفاظت فیزیکی دانشگاه آزاداسلامی استان تهران گفت : حفاظت فیزیکی  از ارکان اصلی هرسیستم وتشکیلات می باشد و درروزهای تعطیلات رسمی کشور یا در زمان تعطیلات نوروزی و تعطیلات تابستانه که همکاران درتعطیلات به سر می برند ، پرسنل حفاظت حضورداشته و تمام اموال دانشگاه تحویل دوستان زحمت کش حفاظت دانشگاه بوده و باید از بهترین ودلسوز ترین افراد برای این کار استفاده شود .

در ادامه خدایار صادقی  با ارائه گزارش مختصری از اهم فعالیتهای دوران مسئولیت خود، از همه رؤسای دانشگاه و مدیران سابق و کنونی دانشگاه و کارمندان خدوم انتظامات تشکر نموده و برای سرپرست جدید انتظامات آرزوی موفقیت نمود.

در پایان سجاد قاسمی سرپرست اداره حفاظت فیزیکی و انتظامات، ضمن تشکر از زحمات و خدمات خدایار صادقی در طی سالیان حضور در دانشگاه ، ابراز امیدواری نمودندکه دانشگاه همچنان از راهنمایی ها و مشاوره ها و تجارب آقای صادقی  استفاده نموده و انشاء الله با همدلی همه همکاران و یاری مسئولین دانشگاه ،گام های مؤثری در جهت ارتقاء خدمات در مجموعه حساس انتظامات به عمل آید.

درنهایت طی ابلاغ حکمی از سوی آقای دکتر صالحی مدیرکل حراست دانشگاه آزاداسلامی استان تهران ،  سجاد قاسمی به سمت سرپرست اداره حفاظت فیزیکی و انتظامات دانشگاه آزاداسلامی واحد رودهن  منصوب شد و با اهداء لوح تقدیر از زحمات وتلاشهای  خدایار صادقی تقدیر بعمل آمد.

 


( ۱۱ )

نظر شما :