بیانیه بسیج دانشجویى دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن به مناسبت هفته عفاف وحجاب

۲۴ تیر ۱۳۹۹ | ۱۲:۴۸ کد : ۵۴۲۵ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۱۰۷
.

بسم الله الرحمن الرحیم

(ذَلِک أَدْنی أَن یُعْرَفْنَ فَلا یُؤْذَیْنَ )احزاب/۵۹

قیام مردم مشهد علیه کشف حجاب در ۲۱ تیر سال 1314 روزی که با شهامت و غیرت مردان و زنان با ایمان به پا خواستند تا ظلمی را که بر زنان سرزمین مقدس ایران توسط رژیم دست نشانده پهلوی روا می‌شد از میان بردارند و با نثار جان خویش به تمامی دنیا بفهمانند که ایرانی تا پای جان آماده دفاع از ارزشهاست.

حجاب و عفاف فقط یک نوع پوشش تلقی نمیشود بلکه نوعی تفکر است که انسان به آن نیاز دارد، موضوعی که در عصر حاضر فقط خاص جامعه زنان جامعه نبوده و مردان نیز با پاسداری از حریم خانواده خود، و رعایت عفاف در تمامی ابعاد اعم از رفتارهای فردی، اجتماعی،خانوادگی و شغلی نقش مهم و تأثیرگذاری در این عرصه دارند.

انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به رهبری حضرت  امام (ره) و زعامت مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله‌ العالی) از همان دوران شکل‌گیری تا امروز بر نهادینه شدن فرهنگ حجاب و عفاف به عنوان یکی از اصول اولیه و ریشه‌دار حاکمیت اسلامی نگریسته و بر گسترش و تعمیق آن اصرار دارد.

جهان غرب و دشمنان اسلام با برنامه ریزی سعی در محو و بی ارزش جلوه دادن مبانی اسلامی و مباحثی همچون حجاب هراسی، منع حجاب در بعضی دانشگاهها و مدارس و با ترویج مظاهر بی عفتی، بی بند و باری و بدحجابی در داخل و کمرنگ نمودن نمادهای فرهنگ اسلامی و سایر مظاهر دینی در جامعه ایرانی بویژه محیط مقدس دانشگاهی تلاش می کنند تا به هنجارشکنی در جامعه اسلامی بپردازند.

مابسیجیان ولایتمدار دانشگاه رودهن و مدافع صیانت از حریم خانواده در اعتراض به مظاهر خلاف عفت در کشور و در راستای عمل به دستورات اسلام و آموزه های قرآنی خواهان اجرای طرح ملی عفاف و حجاب و گسترش فرهنگ پوشش اسلامی و احیاء ارزشهای اخلاقی و حفظ جایگاه بانوان وخانواده مسلمان ایرانی هستیم

بسیج دانشجویى دانشگاه آزاد اسلامى رودهن

 

 


نظر شما :