به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی

۱۵ مهر ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۷ کد : ۴۹۲۶ اخبار
تعداد بازدید:۳۰۱
همزمان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، حسن شهرکی پور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن و حجت الاسلام سید محمد حسینی معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه رودهن و جمعی از مسئولین دانشگاه با فرمانده نیروی انتظامی بخش رودهن دیدارنمودند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن، حسن شهرکی پور رئیس واحد رودهن ضمن تقدیر و تشکراز جناب سرهنگ بیگی ، امنیت بخش را نتیجه مجاهدت و تلاش شبانه روزی برادران نیروی انتظامی عنوان کرد و گفت: همبستگى، انسجام ملى و عمومى و نیز آرامش گسترده، حاصل وجود پلیس مقتدر است. هر قدر نیروى انتظامى بتواند با این مردم ، صادقانه مرتبط شود، احساس همدلى کند و خود را متعلق به آنها بداند، اعتماد عمومى را بیشتر به خود جلب خواهد کرد.

در ادامه حجت الاسلام سید محمد  حسینی معاون نهاد رهبری در دانشگاه با اشاره به  حدیثی از پیامبر اسلام (ص )که می فرماید: دو نعمت که برای مردم جامعه ناشناخته هستند و چون ناشناخته هستند مردم نمیتوانند قدردان آنها باشند ،یکی امنیت و دیگری سلامت و تندرستی است اشاره کرد.

 وی افزود: مادامی که جامعه با یک مشکل ناامنی مواجه نشود متوجه نمی شویم در چه آسایشی هستیم و امنیت امروز این بخش مرهون تلاش های شبانه روزی جناب سرهنگ بیگی و همکاران نیروی انتظامی است و به پاس این زحمات وظیفه ما بود که خدمت عزیزانمان در نیروی انتظامی برسیم و عرض خسته نباشید و تبریک داشته باشیم.

 جناب سرهنگ بیگی فرمانده نیروی انتظامی بخش رودهن نیز ضمن تقدیر و تشکر از حسن شهرکی پور و هیات همراه، دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن را نگین آموزش عالی در شرق استان تهران اعلام کرد و گفت: وظیفه ما در نیروی انتظامی تامین امنیت و آسایش مردم است و از این بابت به خود افتخار می کنیم که خدمتگزار مردم شریف بخش رودهن هستیم

 


( ۱ )

نظر شما :