فراخوان ثبت نام و شناسایی برگزیدگان هنری کشور در سال۱۳۹۸ بنیاد ملی نخبگان

۱۱ مهر ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۴ کد : ۴۹۱۶ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۵۶۸
بنیاد ملی نخبگان در نظر دارد سومین دوره انتخاب برگزیدگان جایزه شهید آوینی و دومین دوره  انتخاب برگزیدگان جایزه کمال الملک را به مرحله اجرا در آورد.

متقاضیان علاقه مند (رده مستعدین برتر) می توانند از تاریخ 23 شهریور ماه تا پایان مهر ماه سال جاری با مراجعه به سامانه جامع اطلاعاتی بنیاد ملّی نخبگان به نشانی http://sina.bmn.ir ، ضمن نام‌نویسی در بخش «نام‌نویسی متقاضی» و انتخاب گزینه «هنری» در بخش «حوزه فعالیت»، اطلاعات خود را ارسال‌کنند. 
 
مستعدین برتر بعد از بارگذاری مدارک در سامانه، کلیه آثار و مدارک خود که امکان بارگذاری بر روی سامانه را ندارد بصورت لوح فشرده (CD) به آدرس بنیاد ملی نخبگان خیابان آزادی- بین خیابان نواب و خیابان رودکی-  دفتر الگوسازی و تکریم نخبگان ارسال نمایند.
متقاضیان علاقه مند (رده سرآمدان هنری) تصویری از کلیه آثار و مدارک خود را بصورت لوح فشرده (CD) به آدرس بنیاد ملی نخبگان خیابان آزادی- بین خیابان نواب و خیابان رودکی- دفتر الگوسازی و تکریم نخبگان یا پست الکترونیکی به آدرس asatid@bmn.ir تا پایان مهرماه ارسال کنند.
شایان ذکر است مدت زمان ارسال آثار و مدارک قابل تمدید نیست از اینرو خواهشمند است نسبت به ارسال مدارک در بازه زمانی مشخص شده، توجه و دقت شود.
 
برگزیدگان هنری در گروه‌های هشت‌گانه هنر، «هنرهای نمایشی»، «هنرهای تجسمی»، «هنرهای سینمایی»، «موسیقی»، «هنرهای سنتی»، «صنایع دستی»، «معماری و شهرسازی» و «هنرهای چندرسانه‌ای» و در دو رده «مستعد برتر هنری» و «سرآمد هنری» تعریف می‌شوند.

( ۱ )

نظر شما :