تشکیل دومین جلسه مجمع خیرین احداث بیمارستان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن

۰۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۱:۲۵ کد : ۴۸۱۳ اخبار
تعداد بازدید:۵۵۸
با حضور حجت الاسلام مدیح امام جمعه بخش رودهن، دکتر حسن شهرکی پور رئیس واحد، مهندس کچویی شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از خیرین، دومین جلسه مجمع خیرین بخش رودهن و حومه در راستای ساخت بیمارستان و ایجاد دهکده سلامت دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن دردفترشورای اسلامی رودهن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن، در ابتدای این جلسه منوچهر همت نجفی رئیس شورای اسلامی شهر رودهن ضمن خیرمقدم  اظهار داشت: احداث بیمارستان و ایجاد دهکده سلامت ضامن سلامتی و یکی از آرزوهای دیرینه مردم منطقه می باشد و همانطور که در جلسات قبلی اظهار شد مجموعه مدیریت شهری در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

وی با ابراز خشنودی از تلاش های صورت گرفته اظهار داشت: امیدوارم با پیگیریهای مستمرجناب آقای دکتر شهرکی پور رئیس محترم واحد رودهن و همچنین حمایت های معنوی حجت الاسلام مدیح امام جمعه محترم بخش رودهن بتوانیم در خصوص تسریع روند ساخت ، وارد فاز اجرا بشویم تا بواسطه آن بتوان از کمک های مردمی نیز بهره جست.

دکتر حسن شهرکی پور رئیس دانشگاه آزاداسلامی واحد رودهن در ادامه اظهار داشت: هدف دانشگاه آزاداسلامی واحد رودهن  خدمت به مردم این منطقه می باشد و با توجه به احداث بیمارستان امیدوارم شاهد رشد و گسترش روزافزون دانشجویان متقاضی تحصیل در  رشته های پزشکی در این واحد دانشگاهی باشیم

 شهرکی پور افزود: با توجه به اینکه روانشناسی بالینی  این واحد دانشگاهی به عنوان قطب علمی  مطرح می باشد علاوه بر مجوز بیمارستان وشهرک سلامت به دنبال تجهیز درمانگاه مشاوره وروان شناسی برای خدمت رسانی به مردم بخش رودهن هستیم ،انشاالله که شاهدتحولات مثبت در این زمینه خواهیم بود.

مهندس کچوی شهردار رودهن گفت : ما مجموعه مدیریت شهری علاوه بر ارائه خدمات شهروندی وظیفه خود میدانیم و انشالله بتوانیم با کمک خیرین عزیز در راستای تامین سلامت مردم شریف این منطقه گامی بلند و اساسی برداریم.

درپایان این جلسه مقررشد : همه اعضا ی جلسه با خوش بینی امور مربوط به بیمارستان را پیگیری نموده و نسبت به روشنفکری افکار عمومی تلاش نمایند.

 

 


( ۲ )

نظر شما :