تیم فوتسال دانشگاه آزاد اسلامی رودهن قهرمان استان تهران شد

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۰:۲۲ کد : ۳۹۴۸ اخبار
تعداد بازدید:۱۶۶۱
مسابقات فوتسال اعضای هیات علمی وکارکنان دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به میزبانی واحد تهران مرکزی و قهرمانی تیم واحد رودهن پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاداسلامی واحد رودهن، مهندس کورش حنیفی رئیس تربیت بدنی واحد رودهن با تبریک قهرمانی تیم فوتسال اعضای هیات علمی وکارکنان این واحد دانشگاهی گفت: در این دوره از مسابقات که در واحد تهران مرکزی برگزار شد پانزده تیم از واحد های دانشگاه آزاداسلامی استان تهران با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان تیم رودهن اول و به ترتیب پرند و پردیس دوم و سوم شدند.

وی اسامی تیم فوتسال را اینگونه معرفی کرد:۱-کورش حنیفی۲-علیرضاحسین شرقی۳-بهرام صالح نیا۴-مهدی همتی۵-جوادبهمنی۶-علی نگهبان۷-شمسعلی مومن پور۸-حسین نجف زاده۹-خدایارصادقی۱۰-غلامرضا طاهری۱۱-محسن رشیدی۱۲-عبدالرزاق میرزایی  با مربی گری حسین رضایی و سرپرستی فرشید خسروی .

ورزشکاران الگوهای مناسبی برای تربیت نسل جوان هستند

دکتر حسن شهرکی پور رئیس واحد رودهن هم با تبریک پیروزی به اعضای تیم قهرمان و مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی استمرار سربلندی و افتخارآفرینی ورزشکار واحد رودهن و درخشش در مسابقات بین اللملی را از درگاه خداوند متعال خواستار شد.

رئیس واحد رودهن در دیدار با تیم فوتسال این واحد با قدردانی از تلاش‌ها و زحمات آنها گفت: «رونق فعالیت‌های ورزشی و اهتمام در امور ورزش جوانان، بهترین راه برای مقابله با نفوذ و رخنه فرهنگی است و تقویت روحیه قهرمانی و پهلوانی، آنها را در برابر هجمه‌های دشمن مقاوم و استوار می‌کند.»

وی اظهار کرد: «هدف شما ورزشکاران نباید صرفا قهرمانی باشد چرا که با غلبه یک تیم قوی‌تر روحیه شما از بین رفته و از ورزش دلسرد می‌شوید. شما باید هدف غایی و عالی تان را استمرار ورزش و با نشاط و شاداب نگه داشتن تن و روحتان قرار دهید تا از این طریق همواره آماده رودررویی با مشکلات زندگی و موانع سر راهتان باشید.»

وی خاطرنشان کرد: «باید لوازم و امکانات ورزشی مناسب برای علاقه‌مندان به ورزش در دانشگاه فراهم شود تا اوقات فراغت به نحو مطلوب پر شده و از این طریق، فرهنگ ورزش همگانی توسعه یابد.»


( ۶ )

نظر شما :