در سال تحصیلی جدید

رئیس واحد رودهن: آماده پذیرش ایده استادان، همکاران و دانشجویان هستیم

۲۵ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۳:۴۳ کد : ۳۴۷۴ اخبار
تعداد بازدید:۱۶۵۸
رودهن:روابط عمومی دانشگاه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن عنوان کرد که آمادگی خود را برای پذیرش ایده‌های استادان فرهیخته، همکاران و دانشجویان در سال تحصیلی جدید اعلام می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاداسلامی واحدرودهن: در پیام دکتر نقی شجاع به مناسبت آغاز سال تحصیلی1397-1396 آمده است: سپاس خداوند حکیم را که هر ساله با فرا رسیدن ماه مهر، دانشگاه‌ها رنگ و بوی زندگی و طراوت را به خود می‌گیرند و با عطر وجود دانشجویان و دانش‌پژوهان معطّر می‌شوند. مقدم شما رهپویان علم و دانش را به دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن گرامی می‌داریم و آغاز سال تحصیلی جدید را به همه دانشگاهیان عزیز و بویژه دانشجویان جدید تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

با نام و یاد خداوند یکتا، آن ذات اقدس الهی که عالم مطلق است و بندگانش را به تزکیه و علم فرمان داده است و با صلوات بر پیامبر رحمت، حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی و خاندان پاکش که چراغ هدایت و کشتی نجات انسان هستند. فرا رسیدن سال تحصیلی جدید را به همه اساتید بزرگوار و دانشجویان عزیز و کارکنان ارجمند دانشگاه تبریک و تهنیت عرض نموده و در این ایام که همزمان با هفته دفاع مقدس است به روح بلند رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) درود می فرستیم و یاد و خاطره شهدای انقلاب و دانشمندان شهید هسته ای کشور و شهدای دانشجو را گرامی می داریم.

استادان فرهیخته، همکاران ارجمند و دانشجویان عزیز سال جدید تحصیلی که بهارعلم و اندیشه است را با توکل به خداوند متعال و با همتی برگرفته از عزم و اراده جوان ایرانی آغاز نموده و برای ساختن فردایی بهتر تلاش نمایید. ضمن عرض خیرمقدم و خوش آمد به دانشجویان جدید دانشگاه از شما عزیزان انتظار می رود تا بخشی از بهترین دوران زندگی را که در دانشگاه سپری می کنید به نحو احسن بهره برداری نموده و در جهت رشد علمی و معنوی گام بردارید.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن با اتکال به خداوند مهربان و در راستای تحقق اهداف خود همسو با سیاست گذاری های کلان دانشگاه با رویکرد دانش افزایی و ایمان افزایی و محوریت قرآن و عترت و اندیشه های امام خمینی (ره) و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب، تدابیر رئیس هیات امنای دانشگاه و رئیس دانشگاه آزاداسلامی جهت افزایش نفوذ فرهنگ و ارزش های اسلامی در دانشگاه، تربیت دانش آموختگان، پژوهشگران و استادان متدین، تقویت هویت ملی جوانان و دانشجویان متناسب با فرهنگ اسلامی ایرانی و آرمان های انقلاب اسلامی، با شناسایی اولویت ها و نیاز واحد در بخش های مختلف، آمادگی خود را جهت پذیرش ایده های استادان فرهیخته، همکاران ارجمند و دانشجویان عزیز اعلام می نماید و از تجارب شماعزیزان در هر چه پربارتر نمودن فضای دانشگاه استفاده خواهد کرد.


( ۲ )

نظر شما :

مهدی گنجی ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ | ۰۹:۱۱
سلام در دانشگاه های آمریکا و کانادا، در ابتدای سال تحصیلی یک کتابچه به دانشجویان می دهند که شامل تقویم سال تحصیلی، تقویم آموزشی، و سایر اطللاعات دربارۀ دانشگاه است. برای مثال، عکس هایی از ساختمان های مختلف، مثلا، دانشکدۀ روان شناسی، ساختمان اداری، و سایر مراکز می گذارند تا دانشجویان بدانند به کدام ساختمان باید برای کدام کار مراجعه کنند. یک نقشۀ جغرافیایی از کل دانشگاه و محوطه می گذارند. همچنین، به دانشجویان اطلاعات می دهند: مثلا این که برای ثبت نام به کجا مراجعه کنند، برای فلان کار چه مراحلی باید طی شود. هر برگ این دفترچه قسمتی خالی دارد که در آن دانشجویان می توانند یادداشت بنویسند. همچنین، در قسمتی از هر صفحه سخنان بزرگان ادب و فلسفه چاپ می شود. همین کار را در مورد دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن می توان انجام داد. یک دفترچۀ کتاب مانند که در آن همۀ اطلاعات مورد نیاز دانشجویان درج شده باشد. آدرس قسمت های مختلف دانشگاه، مثلا مسجد، خوابگاه (شرایط گرفتن خوابگاه موقت یا دایم، این که برای رزرو خوابگاه ابتدا به کجا مراجعه کنند، قیمت های شبانه روزی یا هفتگی یا ماهانۀ خوابگاه)، حتی اطلاعات دربارۀ اتوبوس هایی که به تهران می روند. این کار تا به حال در ایران انجام نشده است و دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن اولین خواهد بود. اینجانب می توانم همۀ کارهای مربوطه را انجام دهم تا انشاالله برای سال تحصیلی 97-98، مهرماه، این دفترچه آماده شود. لازم به ذکر است که در دانشگاه های خارج این دفترچه به طور رایگان و با ارائۀ کارت دانشجویی به دانشجویان داده می شود. با تشکر، مهدی گنجی، دانشجوی دورۀ دکتری روان شناسی عمومی واحد رودهن