حضور دانشگاه آزاداسلامی رودهن در نمایشگاه بین المللی نانو ۲۰۱۷ شانگهای چین

۲۳ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۳:۲۲ کد : ۳۳۷۲ اخبار
تعداد بازدید:۱۶۵۳
حضور شرکت رنگین نانو نهال مستقر در مرکز رشد واحد های فناوردانشگاه آزاداسلامی رودهن در نمایشگاه بین المللی نانو ۲۰۱۷ شانگهای چین

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاداسلامی واحدرودهن :شرکت رنگین نانو نهال در راستای توسعه صادرات  محصولات فناورانه خود در نمایشگاه فناوری نانو در شانگهای چین شرکت نمود .

دکتر میر هاشمی معاون پژوهش وفناوری واحد رودهن گفت : شرکت رنگین نانو نهال مستقر در مرکز رشد واحد  در راستای توسعه  بازارصادرات  محصولات فناورانه خود در نمایشگاه فناوری نانو در شانگهای چین شرکت کرد .  در این نمایشگاه غرفه دارانی از 22 کشور دنیا حضور دارند که در آن به ارائه جدید ترین محصولات خود می پردازند .

میر هاشمی افزود : از مهم ترین اهداف این نمایشگاه تبادل اطلاعات و تکنولوژی های پیشرفته بین کشورهای صاحب تکنولوژی در دنیاست .

مهندس جلال حیدربیگی مدیر مرکز رشد واحدرودهن گفت : ایران به عنوان یکی از پیشتازان فناوری نانو در دنیاست که امسال در رنکینگ بین المللی بالاتر از بسیاری از کشورهای اروپایی ودر رتبه ششم جهان ایستاده است . شرکت رنگین نانو نهال مستقر در مرکز رشد دانشگاه به عنوان یکی از سه شرکت نانویی مستقر در مرکز رشد واحد رودهن است که در حوزه نانو رنگ در این نمایشگاه حضور دارد .

حیدربیگی افزود : مرکز رشد واحد های فناور در راستای سیاست های حمایتی و مطابق آیین نامه های سازمان مرکزی دانشگاه  واحد ها ی مستقر را   به  نمایشگاه های داخلی  جهت عرضه محصولات اعزام می نماید ، شرکت رنگین نانو نهال  با  ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی ریاست جمهوری به نمایشگاه شانگهای که از 17 تا 25 خرداد ماه در شانگهای چین دایر است ، اعزام گردیده است .


نظر شما :