برگزاری طرح ضیافت اندیشه استادان در واحد رودهن

۲۹ مرداد ۱۳۹۳ | ۱۴:۳۳ کد : ۳۰۰ اخبار
تعداد بازدید:۶۹۹

ضیافت اندیشه استادان هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی رودهن در دو سطح با موضوعات تاریخ علم و تمدن اسلامی با حضور دکتر احمد وند و نیز اخلاق علمی -  حرفه ای با تدریس حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسینی قلعه بهمن از اساتید حوزه و دانشگاه، هشتم تا بیستم شهریوربا حضور 70 نفر از اساتید  برگزار میگردد.
به گزارش خبرنگارفرهیختگان ،حجت الاسلام والمسلمین سراج، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن اعلام کرد: دوره ضیافت اندیشه استادان هیئت علمی دانشگاه رودهن در دو سطح با موضوعات تاریخ علم و تمدن اسلامی با حضور دکتر احمد وند و نیز اخلاق علمی -  حرفه ای با تدریس حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسینی قلعه بهمن از اساتید حوزه و دانشگاه، هشتم تا بیستم شهریوربا حضور 70 نفر از اساتید  برگزار میگردد.
حجت الاسلام والمسلمین سراج تصریح کرد: برگزاری طرح ضیافت اندیشه استادان یکی از بزرگ ترین فرصت ها برای توسعه و تعمیق آگاهی ها و علائق اسلامی دانشگاهیان، تبیین ارزش های اسلامی و نیز رشد بینش سیاسی در محیط دانشگاه و در راستای دانش افزایی استادان و حرکت به سمت دانشگاه اسلامی است.
وی در ادامه افزودند:  از مزایای این طرح استفاده از اساتید مجرب و ایجاد توانمندی های علمی بیشتر در حوزه فرهنگی و دینی و همچنین  اعطای گواهینامه پایان دوره و برخورداری از امتیاز فرهنگی بر اساس آئین نامه جدید ارتقاء اعضای هیئت علمی دانشگاهها و  بهره مندی از فوق برنامه های فرهنگی متنوع می باشد.
حجت الاسلام والمسلمین سراج در پایان ضمن تشکر از همراهی و مساعی ریاست محترم واحد جناب آقای دکتر شجاع و اعضای هیئت رئیسه اذعان داشتند : با برنامه ریزی های بعمل آمده در مجموعه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در واحد  انشاالله این دوره نیز مانند سنوات گذشته نظرات اساتید واحد را جلب نماید .


1393/5/29 10:03:19

نظر شما :