کسب درجه دانشیاری عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن

۲۱ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۹:۴۶ کد : ۱۲۶۹ اخبار
تعداد بازدید:۹۲۸
عضو هیئت علمی واحد رودهن پس از گذراندن مراحل رسمی در هیئت ممیزه دانشگاه و کمیسیون های مربوطه با حکم دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از درجه استادیاری به درجه دانشیاری ارتقاء یافت.
کسب درجه دانشیاری عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی  واحد رودهن


 

رودهن: روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی رودهن-ایرج صادقعلی

دکترحسن شهرکی پورعضو هیئت علمی واحد رودهن پس از گذراندن مراحل رسمی در هیئت ممیزه دانشگاه و کمیسیون های مربوطه با حکم دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از درجه استادیاری به درجه دانشیاری ارتقاء یافت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی رودهن در قسمتی از این حکم آمده است: امید است در مرتبه جدید نیز با تائیدات خداوند تبارک و تعالی، خدمات بهتر و ارزشمندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دانشجویان عزیز بوده و در توسعه علم و دانش گام های موثرتری بردارید.

در سوابق فعالیت های وی نیز کسب عنوان نویسنده کتاب سال دانشجویی 1382 (کتاب ظهور پداگولوژی جدید در هزاره سوم) و دریافت لوح تقدیر و تندیس از ریاست محترم مجلس شورای اسلامی وقت ، کسب مقام برتر علمی در جشنواره مخترعین و مبتکرین جشنواره بسیجی دانشجو در سال 1383 و دریافت لوح تقدیر و تندیس، تالیف کتاب نگرشی برمبانی مدیریت اسلامی ،چاپ چندین مقاله درمجلات معتبر داخلی وخارجی ،استاد نمونه و پژوهشگر برتر سال 1387، کسب عنوان نویسنده برتر جانباز در سال 1391 و دریافت لوح تقدیر آمده است.

همچنین در سوابق اجرایی وی نیز مشاور آموزشی نماینده ولی فقیه، معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور

مدیر کل سیاست گذاری و پژوهشی شورای عالی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

عضو شورای عالی سیاست گذاری نخبگان شاهد و ایثارگر

مسئول بسیج اساتید واحد رودهن

مسئول سازماندهی معاونت بسیج استان سیستان و بلوچستان، مسئول کانون های فرهنگی شهرستان زاهدان، بخشدار پشت آب سیستان، مشاور فرماندهی سپاه استان سیستان و بلوچستان در امور بسیج اساتید، معاونت نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور، مدیرکل نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور، مدیرکل آموزش عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز به چشم می خورد.

 

 

 

 

 

 

 

 نظر شما :