عنوان رتبه ی نخست چهارمین جشنواره دانش آموزی به دانش آموز سما رودهن رسید.

۱۴ تیر ۱۳۹۴ | ۰۴:۳۰ کد : ۱۲۳۰ اخبار
تعداد بازدید:۸۷۴
عنوان رتبه ی نخست چهارمین جشنواره دانش آموزی به دانش آموز سما رودهن رسید.

عنوان رتبه ی نخست چهارمین جشنواره دانش آموزی به دانش آموز سما رودهن رسید.

رودهن- ایرج صادقعلی

دانش آموز رامتین زاهدی رتبه ی نخست چهارمین جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم در رشته نماهنگ را کسب نمود.

به گزارش خبرنگار آفرینش؛ رامتین زاهدی دانش آموز دوم تجربی سما رودهن توانست در چهارمین جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم در رشته نماهنگ عنوان اولی را به خود اختصاص دهد.

علیرضا کمرئی مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با ارسال لوح تقدیر از وی قدردانی نمود. در قسمتی از این لوح تقدیر آمده است:

اینک که با فضل الهی شاهد پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران در عرصه های گوناگون علمی، آموزشی، اجتماعی و اخلاقی هستیم، به یقین یکی از وظایف اصلی نظام تعلیم و تربیت، پرورش اندیشه و تفکر خلاق جوانان برومند این مرز و بوم می باشد و برگزاری جشنواره ها و مسابقات علمی یکی از راه های پرورش و شکوفایی توانایی های دانش آموزان ارجمند است. بی شک افتخار درخشیدن در این عرصه ها از آن کسی خواهد بود که با سخت کوشی، تلاش، ایمان و توکّل به خدا گوی سبقت را از دیگران برباید. اکنون که شما موفق شده اید «رتبه ی نخست چهارمین جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم در رشته نماهنگ» را کسب نمائید، بر خود لازم می دانیم؛ از زحمات و پشتکار شما تشکر نمائیم. امید است با تکیه بر الطاف الهی و در سایه ی رهنمودهای رهبر فرزانه ی انقلاب، در راه کسب علم و دانش و تحقق آرمان های الهی و انسانی بیش از پیش تلاش کنید. توفیقات بیشتر، سعادت و سلامت شما را از درگاه خداوند متعال آرزومندیم

 

کسب رتبه اول آزمون مرآت توسط دانش آموز سما رودهن

رامتین زاهدی دانش آموز دوم تجربی دبیرستان سما رودهن عنوان اول کشوری آزمون مرآت را بدست آورد.

دانش آموز رامتین زاهدی با شرکت در آزمون دوم تجربی شماره 5 و 6 مرآت عنوان اولی در مدرسه، رتبه اولی در استان و رتبه اول کشوری را کسب نمود.

شایان ذکر است دانش آموز فوق فرزند خیرالله زاهدی کارشناس تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن می باشد.
1394/4/14 14:45:27


تعداد بازدید این صفحه: 127

( ۴ )

نظر شما :