پیام جناب آقای دکتر شهرکی پور ریاست واحد و مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن به مناسبت ۱۳ آبان ماه ۱۳۹۷

۱۰ آبان ۱۳۹۷ | ۰۸:۵۷ کد : ۴۳۶۵ اخبار
تعداد بازدید:۲۶۲
۱۳ آبان تجلی اراده ملت بزرگ ایران اسلامی است و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در نگاه امام خمینی (ره) تنها فتح یک سفارتخانه یا یک مرکز فرماندهی نبود، بلکه ثمره آن، کوتا کردن دست آمریکای جنایتکار از انقلاب اسلامی ایران بود.

۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است. این روز، روز میعاد دانش آموزان تاریخ ایران اسلامی با شهدای دانش آموز از آغاز نهضت امام خمینی (ره) تا شهیدان دفاع مقدس و نیز همه دانش آموزانی که در سراسر جهان در راه مبارزه برای آرمان خواهی جان در راه عدالت نثار می کنند تا ریشه ظلم برچیده شود. میعادی که بندبند آن جهد و جهاد و اجتهاد در عرصه های عزت و آزادگی است.

تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان انقلابی از حرکت های نادر و ارزشمند در تاریخ انقلاب اسلامی ایران به رهبری هوشمندانه امام و رهبر کبیر انقلاب اسلامی بود.

در سیزدهم آبان ۵۸ دانشجویان انقلابی در حمایت از دانش آموزان شهید خود انقلابی بزرگ را با تسخیر لانه جاسوسی رقم زدند و ما امروز در روز مبارزه با استکبار جهانی، برای رسوا کردن آمریکا و هم پیمانانش بار دیگر با فریادهایمان با آرمان های حضرت امام خمینی (ره) مقام معظم رهبری و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس تجدیدمیثاق خواهیم داشت.اینجانب ضمن تبریک این روز مبارک به همه­ ی دانش آموزان عزیز و دانشجویان گرامی، از خداوند متعال پیشرفت و سربلندی را برای همه پویندگان طریق معرفت به ویژه نسل پویای انقلاب اسلامی مسألت نموده و همگان را به حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان دعوت می نمایم.                              


نظر شما :