نمایشگاه ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در واحد رودهن برگزار شد

۰۹ آبان ۱۳۹۷ | ۰۹:۴۷ کد : ۴۳۶۳ اخبار
تعداد بازدید:۲۰۳
رودهن: روابط عمومی دانشگاه به همت دکترحسن شهرکی پور رئیس دانشگاه آزاداسلامی واحدرودهن، و معاونت فرهنگی و دانشجویی" نمایشگاه ایثار و شهادت" با هدف آشنایی دانشجویان با آرمان ها و اهداف والای شهدا در دانشگاه آزاداسلامی واحد رودهن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن دکتر شهرکی پور گفت: تاریخ دفاع مقدس سرشار از خاطره رشادت های رزمندگان این مرزوبوم است. آنان که به شوق شهادت از دنیای فانی و وابستگی های مادی دل بریدند و بدین گونه فرهنگ ماندگار ایثار و ازخودگذشتگی را برای نسل های آینده به یادگار نهادند 

وی در ادامه افزود: هشت سال دفاع مقدس یکی از درخشان ترین عرصه های دفاع محسوب می شود؛ هنگامه ای که ملت ایران در اتحادی بی نظیر و یکپارچه به مصاف با دشمن متجاوز رفتند و برای حفظ و پاسداری از خاک وطن، سراسر عشق، ایثار و شجاعت شدند، پس از پایان جنگ نیز مجاهدانی از تبار شهیدان برای دفاع از اسلام و حریم اهل بیت(ع) در قامت مدافعان حرم در جنگ با اندیشه های افراطی و تکفیری، جامه برازنده شهادت را بر تن کردند و تحسین جهانیان را برانگیختند.

شهرکی پور خاطر نشان کرد: برگزاری این چنین  نمایشگاه هایی می تواند باعث شود که قشر جوان ما، فرهنگ دفاع مقدس، ایثار و فداکاری را سرلوحه زندگی خود قرار دهند و در راه شهدا قدم بردارند.

این نمایشگاه به مدت یک هفته از  ساعت ۸ صبح الی 16  برای بازدیدعلاقمندان دایر است

 


نظر شما :